SVARTPILEN 401

JÍZDA NA SCHOVÁVANOU

Řada SVARTPILEN je definována svou robustní použitelností v reálném světě. Ocení jezdce pocitem sebedůvěry a vyzve vás k prozkoumání rozbitých zájezdů. SVARTPILEN používá vyzkoušený a osvědčený recept, který mísí místo k sezení s točivým motorem, kam se ostatní bojí šlapat.

MODERNÍ KLASIKA

Vrhá kultovní siluetu, ale zahrnuje moderní motor a elektronický balíček, řada SVARTPILEN vzdává hold pošpineným hrdinům s moderní technologií. Nevyjímá žádné omluvy ohledně svého dědictví, ale pevně udržuje své památky v budoucnosti.

OBJEVITEL

The SVARTPILEN 401 makes no excuses about its rugged appeal. It is by definition a motorcycle at home on the fringes of a metropolitan playground, where the blacktop is less than perfect. Making use of its lightweight and punchy engine to navigate side streets, it is a master of all it surveys.

MOTOR A PŘEVODOVKA

SVARTPILEN 401 je poháněn moderním jednoválcovým motorem o objemu 373 ccm, který je pozoruhodně kompaktní. Díky točivému momentu 37 Nm od nízkého dolů v rozsahu otáček a 6stupňové převodovce je ideální pro městskou jízdu. Elektronické vstřikování paliva je ovládáno systémem jízdy po dráze a poskytuje řízenou a rafinovanou energii. Díky špičkové koňské síle 32 kW (44 k) je SVARTPILEN přístupný široké škále jezdců, zatímco jeho lehká konstrukce znamená, že poměr výkonu k hmotnosti také nadchne zkušenější jezdce.

RÁM

Rám mřížoví je středem znaku a obratnosti modelu SVARTPILEN 401. Rám je vyroben z vysoce pevné chromo-molybdenové oceli za použití trubek tvářených hydraulicky a svařováním robotem. Rám je nejen pevný, ale také lehký, což zajišťuje řiditelnou ovladatelnost a podrobnou zpětnou vazbu jezdci. Rám je navržen se specifickými charakteristikami ohýbání a pracuje v souladu s odpružením WP a nabízí pohodlný a sebevědomý pocit v kombinaci s pevným otočným kruhem pro snadné použití v městském prostředí. Optimalizovaný pomocný rám je rozšířen o 40 mm pro větší pohodlí, když je doprovázen milionářem jezdce.

BRZDY

SVARTPILEN 401 je vybaven hydraulickými třmeny ByBre, které jsou vyráběny podle nejvyšších standardů, a v kombinaci s 320 mm předními a 230 mm zadními děrovanými ocelovými kotouči poskytují regulovatelný a sebevědomý brzdný výkon. SVARTPILEN 401 navíc využívá nejmodernější systém Bosch ABS, který zaručuje nejvyšší úroveň bezpečnosti za různých brzdných podmínek.

145 400 Kč

Technické parametry

Motor

ZDVIHOVÝ OBJEM373 cm³
VÝKON V KW32 kW
DRUH KONSTRUKCE1válcový, 4dobý motor
VRTÁNÍ89 mm
ZDVIH60 mm
STARTÉRElektrický startér
MAZÁNÍNucené olejové mazání se 2 olejovými čerpadly
PŘEVODOVKA6stupňová
CHLAZENÍKapalinové chlazení
SPOJKAPASC™ spojka proti kmitání, mechanicky ovládaná
EMSBosch EMS


PODVOZEK

PROVEDENÍ RÁMUChrom-molybdenový trubkový prostorový rám, obalovaný práškem
PŘEDNÍ ODPRUŽENÍWP APEX 43
ZADNÍ ODPRUŽENÍWP APEX Monoshock
ZDVIH PÉROVÁNÍ (VPŘEDU)142 mm
ZDVIH PÉROVÁNÍ (VZADU)150 mm
PŘEDNÍ BRZDAČtyřpístkový radiální pevný brzdový třmen
ZADNÍ BRZDAJednopístkový plovoucí brzdový třmen
PRŮMĚR KOTOUČE PŘEDNÍ BRZDY300 mm
PRŮMĚR KOTOUČE ZADNÍ BRZDY230 mm
ABSBosch 9.1MB
ŘETĚZX-Ring 5/8 x 1/4"
ÚHEL HLAVY ŘÍZENÍ65 °
SVĚTLÁ VÝŠKA145 mm
VÝŠKA SEDADLA835 mm
KAPACITA NÁDRŽE (PŘIBL.)9.5 l
SUCHÁ HMOTNOST152 kg
145 400 Kč