Kontakt

Kontakt

Showroom

Po-Pá: 10:00 - 18:00

Vážení zákazníci, chvílemi i u nás váháme jestli smíme otevřít nebo ne, ale obchody a zbylé služby otevřely. Prodejny motorek tam sice výslovně nepíšou ( už si z toho děláme srandu..) ale píšou tam hračkárny, takže zastavte si u nás vybrat tu vaší hračku a udělat si konečně pořádnou radost, určitě si to za ty všechny útrapy zasloužíte. Máme otevřeno dokořán, motorky všech typů a barev skladem a rádi Vás uvidíme osobně.

Pavel Heiník
Prodejce
Pavel Heiník
Zdeněk Kataržuk
Prodejce
Zdeněk Kataržuk

Servis

po-pá: 9.00–18.00
Náhradní díly: 7:00-16:00

Budeme rádi, pokud servis Vašeho stroje KTM/HUSQVARNA svěříte do naší péče.

Naši vysoce kvalifikovaní a plně vyškolení technici zajistí Vašemu stroji KTM/HUSQVARNA profesionální servis a odpovídající péči.

Jako autorizovaný servis KTM/HUSQVARNA, zajišťujeme záruční a pozáruční servis motocyklů přesně podle továrních standardů, postupů a servisních informací výrobce. Pracujeme s nejnovější nářadím, stejně jako speciálními přípravky a diagnostikou schválenými výrobcem.

Samozřejmostí je použití originálních dílů, které jsou zárukou efektivního a spolehlivého provozu, stejně jako použití olejů a ošetřovacích prostředků produktové řady Motorex.

Zatímco Váš stroj bude v péči profesionálů, můžete navštívit naši prodejnu, podívat se na poslední novinky v rámci nabídky originálního příslušenství a oblečení a zvážit, zda by některý z nich nezvýšil Vaše pohodlí nebo radost z jízdy na Vašem stroji.

Objednání na servis je možné telefonicky, emailem nebo online skrze níže uvedené kontakty.


Těšíme se na vás. Buďte vždy připraveni na Vaši další jízdu!


Dotaz / objednávka e-mailem: Napište nám.

Děkujeme

Václav Šťastný
Příjem na servis
Václav Šťastný
Petr Heiník
Příjem na servis
Petr Heiník

Náhradní díly

po-pá: 07.00-16.00

Objednání a prodej náhradních dílů

Eva Žiláková
Náhradní díly
Eva Žiláková

Jak se k nám dostanete?

Vrbova 1427/19 147 00 Praha 4