Kontakt

Kontakt

Prodejna / Showroom


Po-Pá: 10:00 - 18:00

Vážení zákazníci,

Po dobu trvání vládních opatření v rozsahu platném k 22.3.2021 budeme k dispozici od 10.00 – do 18.00 každý pracovní den. S vašimi dotazy a přáními, nás neváhejte kontaktovat mailem nebo telefonicky. Děkujeme za pochopení a těšíme se na osobní setkání. PS: každý zdánlivý problém s nákupem nebo servisem má své řešení.

Pavel Heiník
Prodejce
Pavel Heiník
Zdeněk Kataržuk
Prodejce, e-shop
Zdeněk Kataržuk

Servis

po-pá: 9.00–18.00

Budeme rádi, pokud servis Vašeho stroje KTM/HUSQVARNA svěříte do naší péče.

Naši vysoce kvalifikovaní a plně vyškolení technici zajistí Vašemu stroji KTM/HUSQVARNA profesionální servis a odpovídající péči.

Jako autorizovaný servis KTM/HUSQVARNA, zajišťujeme záruční a pozáruční servis motocyklů přesně podle továrních standardů, postupů a servisních informací výrobce. Pracujeme s nejnovější nářadím, stejně jako speciálními přípravky a diagnostikou schválenými výrobcem.

Samozřejmostí je použití originálních dílů, které jsou zárukou efektivního a spolehlivého provozu, stejně jako použití olejů a ošetřovacích prostředků produktové řady Motorex.

Zatímco Váš stroj bude v péči profesionálů, můžete navštívit naši prodejnu, podívat se na poslední novinky v rámci nabídky originálního příslušenství a oblečení a zvážit, zda by některý z nich nezvýšil Vaše pohodlí nebo radost z jízdy na Vašem stroji.

Objednání na servis je možné telefonicky, emailem nebo online skrze níže uvedené kontakty.


Těšíme se na vás. Buďte vždy připraveni na Vaši další jízdu!


Dotaz / objednávka e-mailem: Napište nám.

Děkujeme

Václav Šťastný
Příjem na servis
Václav Šťastný
Petr Heiník
Příjem na servis
Petr Heiník

E-SHOP

non stop

on-line prodej

shop.racetool.cz
E-SHOP
shop.racetool.cz

Náhradní díly

po-pá: 07.00-16.00

Objednání a prodej náhradních dílů

Vážení zákazníci, v termínu od 10.7. do 14.7. z důvodu čerpání dovolené bude upravena otevírací doba náhradních dílů, k dispozici budeme od 9:00 do 18:00. Děkujeme za pochopení.

Eva Žiláková
Náhradní díly
Eva Žiláková

Jak se k nám dostanete?

Vrbova 1427/19 147 00 Praha 4