SVARTPILEN 701

JÍZDA NA SCHOVÁVANOU

Řada SVARTPILEN je definována svou robustní použitelností v reálném světě. Ocení jezdce pocitem sebedůvěry a vyzve vás k prozkoumání rozbitých zájezdů. SVARTPILEN používá vyzkoušený a osvědčený recept, který mísí místo k sezení s točivým motorem, kam se ostatní bojí šlapat.

MODERNÍ KLASIKA

Vrhá kultovní siluetu, ale zahrnuje moderní motor a elektronický balíček, řada SVARTPILEN vzdává hold pošpineným hrdinům s moderní technologií. Nevyjímá žádné omluvy ohledně svého dědictví, ale pevně udržuje své památky v budoucnosti.

ZAPLNĚNÍ PRÁZDNA

Burbling-pop v rychlém řadiči vás povzbudí, abyste se při příštím převodu otočili o několik otáček. Jízda křivkou točivého momentu, sebevědomá palba z rohů. Jde o zážitek z jízdy, který je definován svou lehkostí. Ale když to vyžaduje prázdná cesta - když potřebujete zápasit s mřížemi a vyčistit pneumatiky, SVARTPILEN 701 se šťastně uklidní.

MOTOR

SVARTPILEN 701 je poháněn moderním jednoválcovým motorem o objemu 692,7 ccm, který je vybaven nejnovější technologií a elektronikou. Se špičkovým výkonem 55 kW (75 k) a krouticím momentem 72 Nm při 6750 ot / min není pochyb o výkonu tohoto motocyklu. Elektronické vstřikování paliva je ovládáno systémem jízdy po dráze a poskytuje okamžitý, ostrý a rafinovaný výkon řízený standardním systémem řízení trakce. Díky některým nejnovějším technickým řešením, jako je standardní snadný posun nahoru a dolů, poskytuje tento motor výjimečnou jízdní schopnost. Vyrobeno pomocí inovativních výrobních procesů a materiálů nejvyšší kvality, prvotřídní spolehlivosti a efektivity. Tato kvalita také vede k pohodlně dlouhému servisnímu intervalu 10 000 km.

RÁM

Lehký mřížový rám je zkonstruován tak, aby zajistil přesnou manipulaci a poskytl důvěru ve všech podmínkách. Použitím vysoce kvalitní trubkové oceli z chromu molybdenu se podrobná zpětná vazba přenáší na jezdce přesnou konstrukcí torzní tuhosti a podélného ohybu. Tím je zaručena pokročilá pohyblivost a stabilita v kombinaci s dokonalým rozložením hmotnosti a těsným kruhem otáčení - velmi užitečné v městském prostředí.

244 996 Kč

Technické parametry

Motor

ZDVIHOVÝ OBJEM692.7 cm³
VÝKON V KW55 kW
DRUH KONSTRUKCE1válcový, 4dobý motor
VRTÁNÍ105 mm
ZDVIH80 mm
STARTÉRElektrický startér
MAZÁNÍNucené olejové mazání se 2 olejovými čerpadly
PŘEVODOVKA6stupňová
CHLAZENÍKapalinové chlazení
SPOJKATřecí spojka APTC(TM), hydraulicky spínaná
EMSKeihin EMS, dvojité zapalování


PODVOZEK

PROVEDENÍ RÁMUChrom-molybdenový ocelový mřížový rám, obalovaný práškem
PŘEDNÍ ODPRUŽENÍWP APEX 43
ZADNÍ ODPRUŽENÍWP APEX Monoshock
ZDVIH PÉROVÁNÍ (VPŘEDU)150 mm
ZDVIH PÉROVÁNÍ (VZADU)150 mm
PŘEDNÍ BRZDAČtyřpístkový radiální pevný brzdový třmen Brembo, brzdový kotouč
ZADNÍ BRZDAJednopístkový plovoucí brzdový třmen Brembo, brzdový kotouč
PRŮMĚR KOTOUČE PŘEDNÍ BRZDY320 mm
PRŮMĚR KOTOUČE ZADNÍ BRZDY240 mm
ABSBosch 9M+ dvoukanálové ABS
ŘETĚZX-Ring 5/8 x 1/4"
ÚHEL HLAVY ŘÍZENÍ65 °
SVĚTLÁ VÝŠKA164 mm
VÝŠKA SEDADLA835 mm
KAPACITA NÁDRŽE (PŘIBL.)12 l
SUCHÁ HMOTNOST161 kg
244 996 Kč