SX-E 1.12 2024

KTM SX-E 1.12 je perfektní volbou pro malé trhače s malými nebo žádnými zkušenostmi na balančním kole. Vaše dítě by mělo mít vnitřní šev 35 cm nebo více, aby se dostatečně dotýkalo země s mírným ohnutím v kolenou pro optimální velikost. Vaše dítě se může naučit tlačit, udržovat rovnováhu a setrvat v režimu bez napájení.
Přejděte je do režimu s pohonem (svatý grál zábavy), protože prokážou zdatné používání a pochopení brzd a schopnost dojet a brzdit ve stoje. Nastartujte je s rychlostí podobnou té, jakou dokážou tlačit na nepoháněnou verzi, a naučí se používat otočný plyn. Jak pokračují v rozvoji dovedností, střední rychlost KTM SX-E 1.12 umožňuje výjimečné množství zábavy venku, získává tisíce hodin koordinace ruka-oko, rovnováhy a cvičení venku.

Elektrická balanční kola KTM SX-E 1.12 nabízejí jedinečnou příležitost podělit se o motocyklový sport s mladými šampiony zítřka. Mohou vypadat stejně jako jejich hrdinové KTM FACTORY RACING s čísly a vším, a přitom zvládat rovnováhu a ovládání plynu, když se připravují na přechod na větší platformu.

Technické parametry

Motor

KAPACITA BATERIE 2 Ah
CHARGER LINE VOLTAGE 20Vmax voltage (18Vnom)
CHARGING INPUT Quick disconnect / connect battery


PODVOZEK

ŘETĚZBMX chain and freewheel
PŘEDNÍ ODPRUŽENÍ Steel, BMX style