VITPILEN 401

VITPILEN 401 je nenápadný hrdina světa pod 500 ccm. Její jistota, nízká hmotnost a pohlcující jízdní poloha zaručují úsměvy skryté v přilbě. Nejezdíte to tak moc, jako když to provádíte pomocí pírko-světelných vstupů. Reaguje na nejmenší odezvu, pohybuje se nejlehčím dotykem a posílá zpět každou strukturu vozovky skrz nízkoosazené tyče. Je to všezahrnující a smyslová jízda, která rezonuje s novými i zkušenými jezdci.

MOTOR A PŘEVODOVKA

VITPILEN 401 je poháněn moderním jednoválcovým motorem o objemu 373 ccm, který je pozoruhodně kompaktní. Díky točivému momentu 37 Nm od nízkého dolů v rozsahu otáček a 6stupňové převodovce je ideální pro městskou jízdu. Elektronické vstřikování paliva je ovládáno systémem jízdy po dráze a poskytuje řízenou a rafinovanou energii. Se špičkovým výkonem 32 kW (44 k) je VITPILEN 401 přístupný široké škále jezdců, zatímco jeho lehká konstrukce znamená, že poměr výkonu k hmotnosti také nadchne zkušenější jezdce.

RÁM

Rám mřížoví je středem charakteru a obratnosti VITPILEN 401. Rám je vyroben z vysoce pevné chromo-molybdenové oceli za použití trubek tvářených hydraulicky a svařováním robotem. Rám je nejen pevný, ale také lehký, což zajišťuje řiditelnou ovladatelnost a detailní zpětnou vazbu jezdci. Rám je navržen se specifickými charakteristikami ohýbání a pracuje v souladu s odpružením WP a nabízí pohodlný a sebevědomý pocit v kombinaci s pevným otočným kruhem pro snadné použití v městském prostředí. Optimalizovaný pomocný rám je rozšířen o 40 mm pro větší pohodlí, když je doprovázen milionářem jezdce.

145 400 Kč

Technické parametry

Motor

ZDVIHOVÝ OBJEM373 cm³
VÝKON V KW32 kW
DRUH KONSTRUKCE1válcový, 4dobý motor
VRTÁNÍ89 mm
ZDVIH60 mm
STARTÉRElektrický startér
MAZÁNÍNucené olejové mazání se 2 olejovými čerpadly
PŘEVODOVKA6stupňová
CHLAZENÍKapalinové chlazení
SPOJKAPASC™ spojka proti kmitání, mechanicky ovládaná
EMSBosch EMS


PODVOZEK

PROVEDENÍ RÁMUChrom-molybdenový trubkový prostorový rám, obalovaný práškem
PŘEDNÍ ODPRUŽENÍWP APEX 43
ZADNÍ ODPRUŽENÍWP APEX Monoshock
ZDVIH PÉROVÁNÍ (VPŘEDU)142 mm
ZDVIH PÉROVÁNÍ (VZADU)150 mm
PŘEDNÍ BRZDAČtyřpístkový radiální pevný brzdový třmen
ZADNÍ BRZDAJednopístkový plovoucí brzdový třmen
PRŮMĚR KOTOUČE PŘEDNÍ BRZDY320 mm
PRŮMĚR KOTOUČE ZADNÍ BRZDY230 mm
ABSBosch 9.1MB
ŘETĚZX-Ring 5/8 x 1/4"
ÚHEL HLAVY ŘÍZENÍ65 °
SVĚTLÁ VÝŠKA145 mm
VÝŠKA SEDADLA835 mm
KAPACITA NÁDRŽE (PŘIBL.)9.5 l
SUCHÁ HMOTNOST151 kg
145 400 Kč