KTM RC 390

INSPIROVÁNO ZÁVODEM

Sportovní motocykl ve své nejčistší podobě. Vybavený pouze nezbytnými součástmi. Agilní, rychlý, vhodný pro řidičská oprávnění třídy A2 a extrémně sportovní. Ať se vydáš na venkovské silnice nebo na závodní dráhu, geny Moto3 budeš moci vnímat v každém manévru a zažiješ tak skutečný závodní pocit. Ovládání – jednoduše úžasné. Výkon – neuvěřitelný. Síla – vzrušující.

MOTOR A VÝFUK

Špičkový jednoválcový motor stroje KTM RC 390 se dvěma vačkovými hřídeli v hlavě znovu zdůrazňuje silnou stránku vývoje značky KTM. Opanuj ulice zásluhou vysokého točivého momentu a projížděj zatáčky pod plynem díky jeho plynule dodávanému, ale působivému výkonu.

PODVOZEK

Oranžově lakovaný rám modelu KTM RC 390 představuje jeden z nejlepších podvozků v tomto segmentu. Byl navržen tak, aby jezdci poskytoval velkou míru agility, sportovní odezvu, komfortní ergonomii a dynamické řízení. Zvýšení úhlu hlavy řízení na 66,5° má za následek kratší stopu, kratší rozvor kol a vyšší světlou výšku. Všechny tyto úpravy umožňují vyniknutí závodního potenciálu modelu RC a zaručují rychlé, agilní a hravé ovládání.

ERGONOMIE A KOMFORT

Stroj KTM RC poskytuje závodní jízdní posez a svobodu pohybu, a přitom tobě i tvému spolujezdci i nadále nabídne komfort nutný pro každodenní používání. Nepřekonatelná ovladatelnost a velké kontaktní plochy zajišťují optimální kontrolu pro maximálně zábavné projíždění zatáček při celodenní jízdě.

KAPOTÁŽ A GRAFIKA

Sportovní kapotáž, stupačky a páčky zajišťují nejenom jedinečný vzhled supersportu, ale také pomáhají modelu RC zvládnout extrémní průjezdy zatáčkami s větším náklonem.

SOFTWARE A ELEKTRONIKA

Propracovaná elektronika modelu RC zvyšuje jeho schopnosti. Špičkové technické funkce, včetně ABS a elektronického ovládání plynu, odrážejí jeho mimořádné kvality.

PŘÍSLUŠENSTVÍ A ZAVAZADLA

Svou RC 390 si můžeš pro jízdu po ulicích nebo pro závody na asfaltu snadno upravit dle svých individuálních potřeb a vkusu pomocí široké nabídky příslušenství KTM. Veškeré příslušenství KTM PowerParts je vyvíjeno speciálně pro konkrétní stroje, což znamená, že jezdci na motocyklech KTM získají díly, které dokonale doplňují jejich jízdu a zajistí, že díly přímo od výrobce stroji dokonale padnou.

157 900 Kč

Technické parametry

Motor

ZDVIHOVÝ OBJEM373 cm³
VÝKON V KW32 kW
KROUTICÍ MOMENT35 Nm
DRUH KONSTRUKCE1válcový, 4dobý motor
VRTÁNÍ89 mm
ZDVIH60 mm
STARTÉRElektrický startér
MAZÁNÍMokrá jímka
PŘEVODOVKA6stupňová
CHLAZENÍKapalinové chlazení
SPOJKAPASC™ spojka proti kmitání, mechanicky ovládaná
EMSBosch EMS s RBW
CO2 EMISSIONS82 g/km
SPOTŘEBA PALIVA3.52 l/100 km


PODVOZEK

PROVEDENÍ RÁMUOcelový mřížový rám, obalovaný práškem
PŘEDNÍ ODPRUŽENÍWP APEX 43
ZADNÍ ODPRUŽENÍWP APEX Monoshock
ZDVIH PÉROVÁNÍ (VPŘEDU)125 mm
ZDVIH PÉROVÁNÍ (VZADU)150 mm
PŘEDNÍ BRZDAČtyřpístkový radiální pevný brzdový třmen, brzdový kotouč
ZADNÍ BRZDAJednopístkový plovoucí brzdový třmen, brzdový kotouč
PRŮMĚR KOTOUČE PŘEDNÍ BRZDY320 mm
PRŮMĚR KOTOUČE ZADNÍ BRZDY230 mm
ABSBosch 9.1 MB Two Channel ABS (disengageable)
ŘETĚZ520 X-Ring
ÚHEL HLAVY ŘÍZENÍ66.5 °
SVĚTLÁ VÝŠKA178.5 mm
VÝŠKA SEDADLA820 mm
KAPACITA NÁDRŽE (PŘIBL.)9.5 l
SUCHÁ HMOTNOST149 kg
157 900 Kč