FS 450

MISTROVSKÝ TAH

Vrchol soutěže Husqvarna supermoto, model FS 450, používá pokročilé techniky k tomu, aby nejen dosáhl 63 hp od motoru 450cc, ale také umístili motor blíže k těžišti, aby výrazně zlepšil ovladatelnost a manévrovatelnost. Přidání plynu  znamená dokonalé zrychlení mimo linii, zatímco špičková ergonomie a kontrola trakce udržují jezdce v plné kontrole.

SILNÝ MOTOR

Hlava válce SOHC je neuvěřitelně kompaktní a lehká s použitím krátkého profilu s vačkovým hřídelem umístěným co nejblíže těžiště, což výrazně zlepšuje ovladatelnost a pohyblivost. Lehké ventily jsou ovládány pomocí kolébkového ramene a mají časování specificky navrženo tak, aby poskytovalo přesné úrovně točivého momentu a odezvy škrticí klapky.

LEHKÝ RÁM

Ocelový rám z molybdenu chromu využívá pokročilé geometrie a pružné vlastnosti, jejichž cílem je poskytovat bezkonkurenční zpětnou vazbu jezdce, absorpci energie a výjimečnou přímočarou stabilitu. Rám je zakončen prémiovým modrým práškovým nátěrem se standardními rámovými chrániči pro vynikající ochranu a odolnost.

PŘEVODOVKA

Lehká pětistupňová převodovka vyráběná společností PANKL Racing Systems zajišťuje nejvyšší úroveň odolnosti a spolehlivosti. Řadicí páka má také unikátní design, který zabraňuje hromadění nečistot a udržuje špičku páky v původní poloze, a to i v nejnáročnějších podmínkách, zatímco pokročilý snímač převodovky volí ideální mapu motoru pro každý rychlostní stupeň.

POMOCNÝ RÁM Z KARBONU

Uhlíkové vlákno je známé svou nízkou hmotností a vysokou pevností. Z těchto důvodů je FS 450 vybaven jedinečným kompozitním pomocným rámem vyrobeným z 30% uhlíkových vláken. Do pomocného rámu je zabudována specifická tuhost, která zajišťuje optimální ovladatelnost a ergonomii jezdce.

287 999 Kč

Technické parametry

Motor

ZDVIHOVÝ OBJEM449.9 cm³
DRUH KONSTRUKCE1válcový, 4dobý motor
VRTÁNÍ95 mm
ZDVIH63.4 mm
STARTÉRElektrický startér
PŘEVODOVKA5-speed
SPOJKATřecí spojka Suter, hydraulika Magura
EMSKeihin EMS


PODVOZEK

PROVEDENÍ RÁMUOcelový rám 25CrMo4 s centrální trubkou
PŘEDNÍ ODPRUŽENÍWP XACT-USD, Ø 48 mm
ZADNÍ ODPRUŽENÍWP XACT Monoshock s vazbou
ZDVIH PÉROVÁNÍ (VPŘEDU)285 mm
ZDVIH PÉROVÁNÍ (VZADU)266 mm
PŘEDNÍ BRZDAKotoučová brzda
ZADNÍ BRZDAKotoučová brzda
PRŮMĚR KOTOUČE PŘEDNÍ BRZDY310 mm
PRŮMĚR KOTOUČE ZADNÍ BRZDY220 mm
ŘETĚZ5/8 x 1/4"
ÚHEL HLAVY ŘÍZENÍ63.9 °
SVĚTLÁ VÝŠKA290 mm
VÝŠKA SEDADLA890 mm
KAPACITA NÁDRŽE (PŘIBL.)7 l
SUCHÁ HMOTNOST102.8 kg
287 999 Kč