KTM 690 ENDURO R 2021

ACE OF ALL SURFACES

Vyjeď a užívej si tu záplavu adrenalinu při broušení klikatých asfaltek cestou ke své oblíbené terénní sekci. Nepotřebuješ žádný přívěs, stačí otočit plynem modelu KTM 690 ENDURO R, který je v náročném terénu jako doma. Jeho lehký podvozek, agresivní design a spolehlivý motor LC4 se zdvihovým objemem 690 cm3 využívají podpory nejmodernější elektroniky a odpružení WP XPLOR. Na tomto lehkém, výkonném a všestranném stroji budeš pánem každého terénu.

MOTOR A VÝFUK

Nejnovější motor LC4 se zdvihovým objemem 690 cm3 poskytuje vysoký výkon a zaujme svou kultivovaností, s níž tě bez potíží provede jakýmkoli typem terénu. Každý aspekt motoru LC4 je zaměřen na to, aby přinášel konzistentní a povzbuzující jízdní zážitky.

Motor v sobě spojuje silné zrychlení od těch nejnižších otáček s ochotou k vytáčení a vylepšeným chodem motoru. Další velký přínos: Je extrémně úsporný, pokud jde o spotřebu paliva.

PODVOZEK

Model KTM 690 ENDURO R využívá dynamický podvozek s odpružením WP XPLOR a odolná terénní kola, takže nabídne nové jízdní zážitky na klikatých okreskách, štěrkových cestách i při prozkoumávání singletracků.

Rám je vyroben z lehkých trubkových dílů z kvalitní chrom-molybdenové oceli s různou tloušťkou stěny. Tento typ rámu s vyváženou konstrukcí se vyznačuje vysokou torzní tuhostí, která zajišťuje maximální ovladatelnost. Větší flexibilita v podélném směru pak pomáhá pohlcovat energii rázů od kol, čímž přispívá k ještě lepšímu odpružení a snižuje únavu jezdce.

ERGONOMIE A KOMFORT

Ergonomie modelu KTM 690 ENDURO R je odrazem designové filozofie READY TO RACE společnosti KTM. Působí štíhle a agresivně. Sedlo je dost nízko na to, abys měl ideální kontrolu nad mašinou i v extrémním terénu, aniž by došlo ke zmenšení světlé výšky. V kombinaci s lehkými odpruženými řídítky to přispívá k vyššímu pohodlí jezdce a lepší kontrole.

Lehká 808 mm široká tapered řídítka mají gumové uložení eliminující vibrace. Jejich šířka a tvar jsou uzpůsobeny tak, aby poskytovala maximální kontrolu v každé situaci.

KAPOTÁŽ A GRAFIKA

Design KTM 690 ENDURO R je silně ovlivněn závodními speciály KTM a zaujme moderním agresivním vzhledem, který si říká o to, abys tuhle krásku vzal pořádně pod krkem.

SOFTWARE A ELEKTRONIKA

I když se budeš při jízdě snažit překonat limity, kombinace pokročilého softwaru a elektroniky od KTM každé tvojí jízdě dodá maximální vzrušení. Jeho závodní vzhled a výkon se mohou rovnat pouze jeho jednoduché obsluze, za kterou vděčí moderní elektronice. Ty se jen musíš soustředit na horizont – a dostihnout ho.

PŘÍSLUŠENSTVÍ A ZAVAZADLA

Motocykl KTM 690 ADVENTURE je připraven vyrazit na cesty již při první jízdě ze showroomu. Pokud by sis jej však chtěl náležitě upravit dle svých individuálních potřeb, máš k dispozici širokou řadu příslušenství KTM PowerParts, které ti jízdu zpříjemní. Veškeré příslušenství KTM PowerParts je vyvíjeno speciálně pro konkrétní stroje, což znamená, že jezdci na motocyklech KTM získají díly, které dokonale doplňují jejich jízdu a zajistí, že díly přímo od výrobce stroji dokonale padnou.

299 900 Kč

Technické parametry

Motor

ZDVIHOVÝ OBJEM693 cm³
VÝKON V KW55 kW
KROUTICÍ MOMENT73.5 Nm
DRUH KONSTRUKCE1válcový, 4dobý motor
VRTÁNÍ105 mm
ZDVIH80 mm
STARTÉRElektrický startér
MAZÁNÍNucené olejové mazání se 2 olejovými čerpadly
PŘEVODOVKA6stupňová
CHLAZENÍKapalinové chlazení
SPOJKATřecí spojka PASC (TM), hydraulicky spínaná
EMSKeihin EMS s RBW, dvojité zapalování
CO2 EMISSIONS92 g/km
SPOTŘEBA PALIVA3.96 l/100 km


PODVOZEK

PROVEDENÍ RÁMUChrom-molybdenový trubkový prostorový rám, obalovaný práškem
PŘEDNÍ ODPRUŽENÍWP-USD Xplor 48
ZADNÍ ODPRUŽENÍWP XPLOR with Pro-Lever linkage
ZDVIH PÉROVÁNÍ (VPŘEDU)250 mm
ZDVIH PÉROVÁNÍ (VZADU)250 mm
PŘEDNÍ BRZDADvoupístkový plovoucí brzdový třmen Brembo, brzdový kotouč
ZADNÍ BRZDAJednopístkový plovoucí brzdový třmen
PRŮMĚR KOTOUČE PŘEDNÍ BRZDY300 mm
PRŮMĚR KOTOUČE ZADNÍ BRZDY240 mm
ABSBosch 9.1 MP (incl. Cornering-ABS and offroad mode, disengageable)
ŘETĚZX-Ring 5/8 x 1/4"
ÚHEL HLAVY ŘÍZENÍ62.3 °
SVĚTLÁ VÝŠKA270 mm
VÝŠKA SEDADLA910 mm
KAPACITA NÁDRŽE (PŘIBL.)13.5 l
SUCHÁ HMOTNOST146 kg
299 900 Kč