VITPILEN 701

IKONICKÝ DUCH

VITPILEN 701 vezme všechno, co se na motocyklech líbí, a zkonbinuje to - velký, jednoválcový motor, lehký podvozek, spartánská estetika a sportovní jízdní styl. Společně tyto atributy vytvářejí nezaměnitelně čistý zážitek z jízdy, nutí koleno v zatáčkách a povzbuzuje vás, abyste si vyčistili mysl a soustředili se na nic jiného než jízdu.

MOTOR

VITPILEN 701 je poháněn moderním jednoválcovým motorem o objemu 692,7 ccm, který je vybaven nejnovější technologií a elektronikou. Se špičkovým výkonem 55 kW (75 k) a kroutícím momentem 72 Nm není pochyb o výkonu tohoto motocyklu. Elektronické vstřikování paliva je ovládáno systémem jízdy po dráze a poskytuje okamžitý, ostrý a rafinovaný výkon řízený standardním systémem řízení trakce. Nejnovější technická řešení, jako je standardní snadný posun nahoru a dolů, poskytují výjimečnou jízdní schopnost, zatímco inovativní výrobní procesy a materiály nejvyšší kvality zajišťují prvotřídní spolehlivost a efektivitu, což vede k dlouhému servisnímu intervalu 10 000 km.

RÁM

Lehký mřížový rám je zkonstruován tak, aby zajistil přesnou manipulaci a poskytl důvěru ve všech podmínkách. Použitím vysoce kvalitní trubkové oceli z chromu molybdenu se podrobná zpětná vazba přenáší na jezdce přesnou konstrukcí torzní tuhosti a podélného ohybu. Tím je zaručena pokročilá pohyblivost a stabilita v kombinaci s dokonalým rozložením hmotnosti a těsným kruhem otáčení - velmi užitečné v městském prostředí.

BRZDY

VITPILEN 701 je vybaven hydraulickými třmeny Brembo, které jsou vyráběny podle nejvyšších standardů, a v kombinaci s 320 mm předními a 240 mm zadními děrovanými ocelovými kotouči poskytují regulovatelný a sebevědomý brzdný výkon. VITPILEN 701 je také vybaven nejmodernějším systémem Bosch ABS, který zaručuje nejvyšší úroveň bezpečnosti za různých brzdných podmínek.

ODPRUŽENÍ

Odpružení WP APEX na VITPILEN 701 je vyrobeno podle náročných standardů, které zajišťují nejvyšší úroveň kvality a zpracování. Přední zavěšení má vidličky vzhůru nohama 43 mm, zatímco zadní část je opatřena monosokem, který je spojen s kyvným ramenem. Vysoce kvalitní komponenty jsou nastavitelné pro neustále se měnící městské prostředí.

244 996 Kč

Technické parametry

Motor

ZDVIHOVÝ OBJEM692.7 cm³
VÝKON V KW55 kW
DRUH KONSTRUKCE1válcový, 4dobý motor
VRTÁNÍ105 mm
ZDVIH80 mm
STARTÉRElektrický startér
MAZÁNÍNucené olejové mazání se 2 olejovými čerpadly
PŘEVODOVKA6stupňová
CHLAZENÍKapalinové chlazení
SPOJKATřecí spojka APTC(TM), hydraulicky spínaná
EMSKeihin EMS s RBW, dvojité zapalování


PODVOZEK

PROVEDENÍ RÁMUChrom-molybdenový ocelový mřížový rám, obalovaný práškem
PŘEDNÍ ODPRUŽENÍWP APEX 43
ZADNÍ ODPRUŽENÍWP APEX Monoshock
ZDVIH PÉROVÁNÍ (VPŘEDU)135 mm
ZDVIH PÉROVÁNÍ (VZADU)135 mm
PŘEDNÍ BRZDAČtyřpístkový radiální pevný brzdový třmen Brembo, brzdový kotouč
ZADNÍ BRZDAJednopístkový plovoucí brzdový třmen Brembo, brzdový kotouč
PRŮMĚR KOTOUČE PŘEDNÍ BRZDY320 mm
PRŮMĚR KOTOUČE ZADNÍ BRZDY240 mm
ABSBosch 9M+ dvoukanálové ABS
ŘETĚZX-Ring 5/8 x 1/4"
ÚHEL HLAVY ŘÍZENÍ65 °
SVĚTLÁ VÝŠKA140 mm
VÝŠKA SEDADLA830 mm
KAPACITA NÁDRŽE (PŘIBL.)12 l
SUCHÁ HMOTNOST157 kg
244 996 Kč