TE 150i

LEHOUČKÉ ENDURO
Strategie 2020 TE 150i byla povýšena na zcela novou úroveň. Inovativní technologie vstřikování paliva Husqvarna Motorcycles se dostává do nejlehčího modelu této řady a výsledkem je kombinace rafinované síly a lehké ušlechtilosti, kterou nelze jednoduše ignorovat. Hladké dodávky energie s nejnovější generací podvozku a pokročilým zavěšením WP nabízí skvělou kombinaci výkonu specifického pro enduro. Nyní, více než kdy jindy, bez nutnosti tryskání nebo předběžného míchání paliva, v kombinaci s elektrickým startem, je nový TE 150i jednoduše nejjednodušší způsob, jak zvládnout nové stezky.

MOTOR

TE 150i zdědil stejnou technologii vstřikování paliva z větších TE 250i a 300i. Toto přidává pohodlí čtyřtaktního motoru tím, že se eliminuje potřeba předběžně míchat palivo nebo upravovat tryskání podle výšky. Motor také používá zvláštní uspořádání hřídelí, které jsou navrženy tak, aby využívaly rotující hmotu motoru pro šetrnou manipulaci. Díky tomu se mimo jiné stává lehkým a kompaktním motorem, který poskytuje použitelný výkon specifický pro enduro a současně udržuje nízkonákladovou údržbu 2-taktního.

VÁLEC A PÍST

TE 150i je vybaven válcem s otvorem 58 mm a inovativním designem výkonového ventilu. To umožňuje živému motoru 150 ccm dodávat regulovatelný výkon v celém rozsahu otáček. Píst je zkonstruován tak, aby dokonale ladil s konturou spalovací komory a poskytoval nejvyšší úroveň 2-taktního výkonu. Válec navíc obsahuje vstřikovače namontované na vstupních pozicích, které dodávají palivo dolů do přenosového portu, což zaručuje vynikající atomizaci paliva. Tím je zajištěno efektivnější spalování paliva, snížená spotřeba paliva a zlepšené emise.

KLIKOVÁ SKŘÍŇ

Klikové skříně motoru TE 150i, navržené pro minimální hmotnost, mají tenkostěnnou konstrukci. Pro centralizaci hmoty jsou uspořádání hřídelí přesně umístěny tak, aby využívaly rotující hmoty v ideálním těžišti, zatímco zlepšené utěsnění je zajištěno rákosovým blokem, který obsahuje optimalizované plátky rákosových uhlíkových vláken.

VÝFUK

Potrubí hlavičky na modelu TE 150i, které je navrženo speciálně pro každý model pomocí inovativního procesu 3D návrhu, nabízí další vylepšení v geometrii a výkonu. To umožňuje lepší světlou výšku, díky čemuž je trubka sběrače odolná vůči nárazu na stopu. Tlumič hluku je také vybaven novou hliníkovou montážní konzolou, novými vnitřky a méně hustým obalovým materiálem pro lepší tlumení hluku a úsporu hmotnosti.

239 999 Kč

Technické parametry

Motor

ZDVIHOVÝ OBJEM143.99 cm³
DRUH KONSTRUKCE1válcový, 2dobý motor
VRTÁNÍ58 mm
ZDVIH54.5 mm
STARTÉRElektrický startér
PŘEVODOVKA6stupňová
SPOJKAVícekotoučová mokrá spojka DDS, hydraulika Magura
EMSContinental EMS


PODVOZEK

PROVEDENÍ RÁMUCentrální dvojitý kolébkový z oceli 25CrMo4
PŘEDNÍ ODPRUŽENÍWP-USD Xplor 48
ZADNÍ ODPRUŽENÍPružná vzpěra WP s vazbou
ZDVIH PÉROVÁNÍ (VPŘEDU)300 mm
ZDVIH PÉROVÁNÍ (VZADU)300 mm
PŘEDNÍ BRZDAKotoučová brzda
ZADNÍ BRZDAKotoučová brzda
PRŮMĚR KOTOUČE PŘEDNÍ BRZDY260 mm
PRŮMĚR KOTOUČE ZADNÍ BRZDY220 mm
ŘETĚZX-Ring 5/8 x 1/4"
ÚHEL HLAVY ŘÍZENÍ63.5 °
SVĚTLÁ VÝŠKA360 mm
VÝŠKA SEDADLA950 mm
KAPACITA NÁDRŽE (PŘIBL.)8.5 l
SUCHÁ HMOTNOST99.6 kg
239 999 Kč